Fitness alanında nitelikli yetenek
ekipman üretimi
1987 yılında kurulan ARTBELL, spor malzemeleri ve fitness ekipmanlarının geliştirilmesi ve satışı konusunda uzmanlaşmıştır.
Ana ürünler: kuvvet antrenmanı, spor aksesuarları, fitness antrenmanı aksesuarları, yoga ve pilate, masaj ve rehabilitasyon ve boks ve ağırlık korumaları. Sürekli ve kararlı bir gelişmeden sonra, şirketin ürünleri tüm dünyada satılmaktadır ve kendi markası “ARTBELL” birçok ülkede tanıtılmaktadır.
Herhangi bir sorunuz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, sizinle işbirliği yapmayı dört gözle bekliyoruz ve birlikte spor ve fitness alanında daha parlak bir gelecek inşa edebiliriz!
Tek noktadan servis
35 + yıllık deneyim sahada, tüm dileklerinizi gerçekleştirecek güvene sahibiz.
Profesyonel satış ekibimiz kolayca ihtiyaçlarınızı anlayın ve size bir bütün çözüm
Katılımcı danışma, Markanız için aklınıza gelen her fikri bize iletebilirsiniz, tam özelleştirme renkten Logoya
Gelişmiş makineler ve tam üretim hatları, Piyasadaki ürünlerin çoğunu karşılayan çeşitli kalıplara sahibiz
kurucu tanıtımı
Artbell, 1987 yılında Apple Chow tarafından kuruldu. 30 yılı aşkın süredir tüm çalışmalarını ticari spor endüstrisine adadı ve dünyaya en kaliteli spor malzemeleri ve fitness ekipmanlarını getirdi. Artbell'in de çekirdeğini oluşturan ürün kalitesini her zaman ön planda tutar.
Hakkımızda daha fazla şey öğrenmek ister misiniz ?
İlham mı arıyorsunuz?
Tüm çekici Fitness ekipmanlarımızı e-broşürümüzde bulabilirsiniz. Ücretsiz kataloğumuzu bugün indirmek için bağlantıya tıklayın!
VIP odası
Birçok özel ürünümüz var, ilgilenen arkadaşlar daha fazla ürün bilgisi için bizimle iletişime geçebilir!