süreçMüşterilerimize en iyi fitness ürününü sunmayı nasıl sağlarız?
ARTBELL'in profesyonel danışmanlığı, hedef pazarınız için en uygun malzemeleri ve formları seçmenize yardımcı olurken, tasarımcı ekibimiz, stili performans ve dayanıklılık ile birleştirerek ürünü optimize etmenize yardımcı olacaktır. Basit bir taslaktan başlayarak, fikrinizi gerçeğe dönüştürmek için sizinle yakın bir şekilde çalışacağız. Hedefimiz, hayalinizdeki ürünü bütçenizi aşmadan üretmek!
Talep gönderimi
01Talep gönderimi
Ekibimiz ihtiyaçlarınızı detaylı bir şekilde inceler ve sizin için en uygun ürün çözümünü önerir.
dizayn
02dizayn
Tasarımcı ekibimiz ihtiyaçlara göre çalışmaktadır. Logonuzu, özelleştirilmiş desenlerinizi veya çiziminizi kabul ediyoruz.
Örnek Gönder
03Örnek Gönder
Ekibimiz tarafından ilk kontrolden sonra size numune göndereceğiz.
Toplu üretim
04Toplu üretim
Örnek onayından sonra, ürünlerin seri üretimi
Paketleme ve Teslimat
05Paketleme ve Teslimat
Biten siparişleriniz, özel ambalajlarınıza uygun şekilde paketlenir ve güvenilir lojistik şirketleri aracılığıyla size gönderilir.

hizmetKusursuz Hizmetlerle Markanızı Güçlendirin!
E-ticareti anlıyoruz ve talebinizi hızlı bir şekilde anlayarak çevrimiçi işinizi kolaylaştırabiliriz. Satıştan tasarıma, satış sonrasına kadar en iyi tek elden hizmeti sunuyoruz. Birlikte spor ve fitness alanında daha parlak bir gelecek inşa edebiliriz!
Güçlü satış sonrası ekibi
Güçlü satış sonrası ekibi
belgesel hizmeti
belgesel hizmeti
Sınır ötesi e-ticaret için tek elden hizmet
Sınır ötesi e-ticaret için tek elden hizmet
Ürün kişiselleştirme
Ürün kişiselleştirme
Profesyonel satış ekibi
Profesyonel satış ekibi
Zengin üretim deneyimi
Zengin üretim deneyimi
01Zengin üretim deneyimi
35+ yıllık üretim tecrübesi, gelişmiş üretim makineleri, numuneye bir hafta, toplu mallara 45-55 gün, ürün kalite güvencesi, fiyat istikrarı.
02Profesyonel satış ekibi
Profesyonel satış ekibi, siparişlerinizi takip edin, size olusumlar ve en son sektör bilgilerini sunar, amacımız sizi rahat ettirmek .
03ÜRÜN KİŞİSELLEŞTİRME
Ürünler özelleştirilebilir malzemeler, renk, stil, işlev, paketleme ve diğer kapsamlı entegre özelleştirilmiş hizmetler, fikirlerinizi ve yaratıcılığınızı her zaman gerçekleştirmenize yardımcı olmak için profesyonel bir kalıp ekibimiz, kalıp çeşitliliği, yüksek ürün eşleştirme derecesine sahibiz.
04SINIR GEÇİŞİ ELEKTRİK
Ürünlerden ambalajlamaya, kendi markanıza göre özelleştirilmiş, sınır ötesi e-ticaret tek elden hizmet, size ürün ambalajı boyut planlaması, FBA etiket hizmetleri, kapıdan kapıya ve diğer hizmetleri sağlamak için 10 yıldan fazla Amazon satıcı hizmeti deneyimi Hizmetler.
05BELGESEL HİZMETİ
Miktarın doğru, ambalajın sağlam olduğu gibi müşteri denetimini takip edin; Ürünle ilgili müşteri memnuniyetini, herhangi bir kusur olup olmadığını, müşterinin herhangi bir itirazı varsa, zamanında iletişimini takip etmek.
06GÜÇLÜ SATIŞ SONRASI EKİP
Güçlü satış sonrası ekibi, böylece herhangi bir sorun hakkında endişelenmeyeceksiniz, işbirliğimiz size tam satış sonrası koruma sağlamak için beklentinizden daha uzun sürecek.