ARTBELL sertifikası
Tüm ARTBELL ürünleri eksiksiz bir test sürecinden geçmiştir ve profesyonel ürün test sertifikalarına sahiptir.
kalite kontrolü
ARTBELL'de, tüm üretim süreçleri, girdi malzemesinden döküm, işleme ve paketleme prosedürüne kadar sıkı bir şekilde kontrol edilir ve denetlenir.Yedi kalite kontrol yöntemi, ARTBELL'in saygı duyduğu kalite yönetim yöntemleridir. Temel olarak kontrol çizelgelerini, neden sonuç çizelgelerini, korelasyon çizelgelerini, permütasyon çizelgelerini, istatistiksel analiz tablolarını, veri katmanlaştırma yöntemlerini, histogramları vb. içerir.
Olimpik çubukların QC'sinde öne çıkan en önemli 2 faktör akma dayanımı ve çekme dayanımıdır. Her halterin kırılmadan veya bükülmeden ve kalıcı olarak deforme olmadan önce tutabileceği yüksek standardı (statik olarak) karşıladığından emin olmak için kendi güç testimiz.
Kaliteyi garanti etmek, ARTBELL yoga topu, malzemelerin kaynağından başlar. bizim reçine PVC malzeme toksik değildir ve insan vücudu için %100 güvenlidir. Bu arada, yoga topu basınç sınırı yaklaşık 300 KG olmalıdır ve sıkı kontrolümüz, çok ağır insanlar üzerine bassa bile belirgin bir deformasyon veya herhangi bir patlama riski olmayacağından emin olur.
ARTBELL elastik kemer toksik olmayan ve çevre dostu polimer TPU hammaddelerinden yapılmıştır. Kalite Kontrol ekibimiz, iyi elastikiyetini, yumuşak dokunuşunu, aşınma direncini ve sararma direncini vb. sağlamak için çeşitli açılardan denetler. Sert ancak yüksek elastiktir, bu nedenle iğneleme durumunda kırılmaz.