Farklı spor ve sahneler için ürünlerimiz mevcuttur.
NEDEN YOGA SEÇMELİYİZ?

Yoga, nefes teknikleriyle yaptığınız bir dizi esneme ve pozdur. Egzersizin güçlü faydalarını sunar. Ve yoga nazik olduğu için, yaşınız veya fitness seviyeniz ne olursa olsun, hemen hemen herkes bunu yapabilir.

Yoga, Hindistan'dan 5,000 yıllık bir disiplindir. Zihin ve bedeni birleştirmek için bir uygulama olarak geliştirilmiştir. Yoganın birçok dalı vardır. Tüm yoga stilleri bedeninizi, zihninizi ve ruhunuzu dengelemenize yardımcı olabilir, ancak bunu çeşitli şekillerde başarırlar.

Bazı yoga stilleri yoğun ve enerjiktir. Diğerleri rahatlatıcı ve meditatiftir. Hangi türü seçerseniz seçin, yoga vücudunuzu esnetmek ve güçlendirmek, zihninizi odaklamak ve ruhunuzu rahatlatmak için harika bir yoldur.

Yoga sizi daha güçlü ve daha esnek yapabilir. Esnek ve enerjik kalmanın harika bir yolu. Ayrıca daha odaklanmış ve uyanık hissedeceksiniz. Ve yoga, harika hissetmenize ve günlük yaşamınızda daha iyi çalışmanıza yardımcı olabilir.

Yoganın nazik hareketleri, bu kadar popüler olmasının büyük bir nedenidir. Yoga, bir süredir aktif olmayan insanlar için iyidir. Artrit veya osteoporoz gibi belirli sağlık sorunları olan insanlar için iyidir. Egzersizleri ihtiyaçlarınıza göre değiştirebilirsiniz.

Ancak, zaten formdaysanız ve zorlu bir antrenman istiyorsanız, yoga da harikadır. Yoga ile daha güçlü ve esnek hale geldikçe, dans etmek, yürümek veya yüzmek gibi diğer egzersiz türlerini yapmak daha kolay hale gelir.

HANGİ Yoga ve Pilates SİZE YARDIMCI OLABİLİR?
Güç ve dayanıklılık kazanın
Daha güçlü yoga stilleri, gücü ve dayanıklılığı arttırır.
Konsantrasyonunu arttır
Yoganın ana kısmı ritmik, odaklanmış nefestir. Bu odaklanmanıza yardımcı olabilir.
Duruş geliştirmek
Yoga pozları, üst sırtın omuzları ve kasları gibi vücudun sıkı bölgelerini güçlendirir ve açar. Bu, iyi bir duruş sergilemenize yardımcı olabilir.
Stresi azaltın
Yoga, zihni yatıştırmaya ve stres seviyelerini düşürmeye yardımcı olabilir. Bunu zihni ana ve hareketlere odaklayarak yapar.
Farklı spor ve fitness için çeşitli ürünler sunuyoruz ve kişiselleştirmeyi kabul ediyoruz, herhangi bir soru veya müzakere için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, sizinle işbirliği yapmayı dört gözle bekliyoruz!
NEDEN DAYANIKLILIK EĞİTİMİNİ DENEMELİSİNİZ?

Güç antrenmanı kilo vermenize veya kilo vermenize yardımcı olabilir ve daha fazla kalori yakmanıza ve yaşam kalitenizi artırmanıza yardımcı olmak için metabolizmanızı artırabilir. Güç antrenmanı yaşam kalitenizi artırabilir ve günlük aktiviteleri yapma yeteneğinizi geliştirebilir. Kuvvet antrenmanı ayrıca eklemlerinizi yaralanmalardan koruyabilir.

Kaybedilen kaslar sonsuza kadar gitmez. Kas kaybı yaşlanmanın doğal bir parçası olsa da, onu yavaşlatmak için bazı şeyler yapabilirsiniz. Daha gençken ve sağlıklıyken kas geliştirmeye başlamak daha iyidir. Ancak kuvvet antrenmanına başlamak için asla geç değildir.

HANGİ GÜÇ EĞİTİMİ ALMANIZA YARDIMCI OLABİLİR?
Ağırlık kontrolü
Vücudunuz kuvvet antrenmanı ile kas kazanacak, daha fazla kalori yakmanıza ve kilonuzu daha kolay kontrol etmenize yardımcı olacaktır.
ortak esneklik
Kuvvet antrenmanı, eklemlerinizin esnek kalmasını sağlar ve artritiniz varsa, sertliği ve ağrıyı azaltmanıza yardımcı olabilir.
Daha güçlü kemikler
Kuvvet antrenmanı kemiklerinizin yoğunluğunu artırarak kırık riskini azaltmanıza yardımcı olabilir.
Artan kas kütlesi
Yaşlandıkça kas kütlesini kaybetmek normal bir durumdur, ancak kuvvet antrenmanı daha fazla kas inşa etmenize ve eğilimi tersine çevirmenize yardımcı olabilir.
Farklı spor ve fitness için çeşitli ürünler sunuyoruz ve kişiselleştirmeyi kabul ediyoruz, herhangi bir soru veya müzakere için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, sizinle işbirliği yapmayı dört gözle bekliyoruz!
NEDEN AEROBİK EĞİTİMİ DENEMELİSİNİZ?

Aerobik egzersizi duymuş olmalısınız, ancak aerobik egzersizin ne olduğunu ve insanların bunu neden tavsiye ettiğini biliyor musunuz?

Aerobik egzersiz, esas olarak vücudun tamamen oksijenle beslendiği bir fiziksel egzersiz biçimini ifade eder. Egzersiz süresi genellikle 15 dakikadan uzundur, normalde orta yoğunlukta 30 dakika olabilir.

Aerobik antrenmanı denemelisiniz çünkü diğer hastalıkların yanı sıra obezite, kalp hastalığı, yüksek tansiyon, tip 2 diyabet, metabolik sendrom, felç, belirli kanser türleri riskini azaltabilir. Ayrıca, yürüme gibi ağırlık taşıyan aerobik egzersizler osteoporoz riskini azaltmaya bile yardımcı olabilir.

Düzenli olarak aerobik egzersiz, oksijen kullanma yeteneğinizi artırarak kardiyovasküler sağlığınızı iyileştirebilir. Daha somut konuşmak gerekirse, kalbinizin kaslara kan (ve oksijen) verme kapasitesini artırır. Aynı egzersiz yoğunluğunda, aerobik antrenman ile daha yavaş bir dinlenme kalp atış hızına ve daha yavaş bir kalp atış hızına sahip olacaksınız.

Aerobik egzersizlerin pek çok faydası vardır. Aerobik antrenman vücudunuzun kanınızda daha fazla oksijen almasına yardımcı olabilir, bu nedenle kan damarlarınız genişler ve kalbinizin kaslara kan verme yeteneği artar.

Dahası, aerobik egzersizler yaptığınızda vücudunuz endorfin salgılayacak ve bu da günlük yaşamınızda sizi mutlu ve harika hissettirecek!

HANGİ Aerobik eğitimi ALMANIZA YARDIMCI OLABİLİR?
HDL veya "iyi" kolesterolü artırır
Tansiyonu düşürür
Kalp hastalığı riskini azaltır
Kardiyovasküler kondisyonlamayı iyileştirir
Farklı spor ve fitness için çeşitli ürünler sunuyoruz ve kişiselleştirmeyi kabul ediyoruz, herhangi bir soru veya müzakere için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, sizinle işbirliği yapmayı dört gözle bekliyoruz!
GERÇEKLEŞTİRMEK NEDEN BU KADAR ÖNEMLİDİR?

Birçok kişi esnemenin önemini görmezden gelebilir ve sadece koşucuların veya jimnastikçilerin buna ihtiyacı olduğunu düşünebilir, ancak aslında hepimizin düzenli olarak, mümkünse günlük olarak esnemesi gerekir. Vücudumuzun hareket kabiliyetimizi ve esnekliğimizi koruması gereklidir.

Günlük olarak germek, kaslarımızı güçlü ve esnek hale getirebilir, bu nedenle eklemlerde çok fazla hareketi sürdürebiliriz. Onsuz, kaslarımız kısalır ve çok sıkı hale gelir, bu da sağlığımızı riske atar, eklem ağrıları, gerilmeler ve diğer kas yaralanmalarından muzdarip olabiliriz.

Germe, kaslarımızı güçlü ve esnek hale getirebilir, bu nedenle eklemlerde çok fazla hareketi sürdürebiliriz. Onsuz, kaslarımız kısalacak ve çok sıkılaşacak ve bu da sağlığımızı riske atacaktır. Çünkü bu durumda kasları aniden kullandığımızda uzamayacak kadar zayıflar ve eklem ağrıları, gerilmeler ve diğer kas yaralanmaları yaşayabiliriz.

HANGİ streç ALMANIZA YARDIMCI OLABİLİR?
Neden Uzatmalısınız?
Antrenmandan sonra germe, kaslarınızı gevşetmeye ve ağrıları ve ağrıları hafifletmeye yardımcı olabilir.
Duruş geliştirir
Alt sırt, omuz ve göğüs kaslarını germek, sırtınızı daha iyi hizada tutmanıza yardımcı olur ve duruşunuzu iyileştirir.
Dolaşımı teşvik eder
Germe, kaslara ve eklemlere kan akışını arttırır, böylece besinlerin daha fazla taşınmasına izin verir.
Mekanik verimliliği artırır
Stretch, mekanik verimliliği ve genel işlevsel performansı artırmanıza yardımcı olabilir.
Farklı spor ve fitness için çeşitli ürünler sunuyoruz ve kişiselleştirmeyi kabul ediyoruz, herhangi bir soru veya müzakere için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, sizinle işbirliği yapmayı dört gözle bekliyoruz!