Yoga&Pilate

ARTBELL, en rekabetçi fiyatlarla çok çeşitli yoga ve pilates ürünleri sunmaktadır. Fitness merkezlerinde ve yoga stüdyolarında kullanıma uygun çeşitli yoga matları, yoga topları, Pilates halkaları, yoga tuğlaları, yoga tekerlekleri, yoga blokları, yoga kitleri ve diğer yoga aksesuarları sağlıyoruz. İhtiyaçlarınızı karşılamak ve size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunmak için yüksek kaliteli malzemeler kullanıyoruz ve mükemmel ürün kalitesi sağlıyoruz.

ARTBELL'in yoga ve Pilates ürünlerini seçtiğinizde, profesyonel kişiselleştirme hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza göre size uygun bir dizi yoga ve pilates ürünleri, ürün ambalajları ve marka tasarım hizmetleri önereceğiz. Gelip bizimle alışveriş yapmanızı bekliyoruz.

İle Markanızı Geliştirmek
Kusursuz Hizmetler

Profesyonel satış ekibimiz ihtiyaçlarınızı kolayca anlayabilir ve size eksiksiz bir çözüm sağlayabilir.

> Çevrimdışı perakendeci süper alıcılar için: Promosyon posterleri, videolar ve teşhir standları sağlıyoruz.

> E-ticaret alıcıları için: E-ticaret pazarlama malzemeleri, mağaza VI, özelleştirilmiş ürün serileri sağlıyoruz

Neden seçtin ARTBELL Yoga&Pilate

ARTBELL'de renkten malzemeye, şekilden fonksiyona, sabit koldan ayarlanabilir kola kadar çok çeşitli seçeneklere sahipsiniz.

01
rekabetçi fiyat

Artbell, dünyanın önde gelen markalarıyla rekabet edebilir ve daha makul bir fiyatla yer değiştirebilir.

02
Daha İyi Kullanıcı Deneyimi

Artbell, müşterilerinize iyi bir deneyim sunabilecek şekilde iyi tasarlanmıştır.

03
OEM ve ODM ve Özelleştirilmiş

Ürünlerimiz müşteri talebine göre özelleştirilebilir, ayrıca OEM/ODM kabul eder.

04
Profesyonel Ekip

Her müşteri projesini ele almak için özel ve çalışkan bir ekibimiz olduğu için şanslıyız. Profesyonel ve hızlı yanıtımız size çok fazla zaman ve enerji kazandırabilir.

05
Yaratıcı çözümler

Engin üretim uzmanlığımızdan yararlanarak, potansiyel ihtiyaçlar için her zaman yardımcı olabilecek fikirlerimizi ve çözümlerimizi müşterilerimizle paylaşmayı seviyoruz.

06
Üstün kaliteli

Fitness ürünlerinden dış ambalajlara, hatta ürün barkodu ve işaretlerine kadar tüm bu bilgiler, her güvenli sevkiyatı sağlamak için şirket içi Kalite Kontrol ekibimiz tarafından iyi bir şekilde incelenecektir.

En Sık Sorulan Sorular

Nasıl bir örnek almak için?
Renk ve numune kartı ücretsiz olarak temin edilebilir, sadece teslimat için ödeme yapın. Özelleştirilmiş numuneler için lütfen bizimle iletişime geçin.
Ürünler için garanti veriyor musunuz?
Evet, ürünlerimize 1-3 yıl garanti veriyoruz.
Hatalı ürünlerle nasıl başa çıkılır veya hatalı ürünler nasıl iade edilir?
Birincisi. Ürünlerimiz sıkı kalite kontrol sisteminde üretilir ve kusurlu oran % 0.2'den az olacaktır. İkincisi. Garanti süresi boyunca sizi yeni parçalarla değiştireceğiz.
Ödeme süreniz nedir?
TT ile düzenli olarak %30 mevduat ve %70 bakiye ödemesi yapıyoruz. İşbirliğimize dayanarak, diğer ödeme yollarını da yapabiliriz. Herhangi bir özel talebiniz varsa, bize bir soruşturma gönderebilirsiniz.